کودکان هم همانند بزرگسالان در هر برهه ای از زمان ممکن است نیاز داشته باشند تا به دندانپزشک اطفال مراجعه نمایند به همین دلیل بهتر  که بدانند بهترین دندانپزشک اطفال کیست؟ دندانپزشک کودکان خوب چه ویژگی هایی دارد؟ و…

به همین دلیل در این مقاله قصد داریم درباره مشخصات بهترین دندانپزشک اطفال برای شما عزیزان مطالبی را ارائه نماییم تا با خیالی آسوده کودک دلبندتان را نزد یک دندانپزشک حاذق ببرید.

بهترین دندانپزشک اطفال

بهترین دندانپزشک اطفال چه ویژگی هایی دارد؟

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم مراجعه به بهترین دندانپزشک اطفال امر بسیار مهمی است. در واقع بهترین دندانپزشک اطفال می بایست دارای برخی ویژگی ها باشد که از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • از آنجایی که کودکان شیطنت های خاص خود را دارند، دندانپزشک اطفال باد دارای صبر و حوصله بیشتری باشد.
  • بهترین دندانپزشک اطفال باید محیطی شاد و به دور از ترس برای کودکان ایجاد نماید تا کودک رغبت برای مراجعه به دندانپزشکی اطفال داشته باشد.
  • دندانپزشک خوب برای اطفال باید با توجه به سن کودک، درمانی مناسب برایش در نظر بگیرد تا عوارضی برایش نداشته باشد.
  • دارای علم و تجربه کافی در زمینه دندانپزشکی اطفال باشد.
  • دارای مدرک پزشکی معتبر در زمینه دندانپزشکی اطفال باشد.
  • دارای توانایی برقرار کردن ارتباط با کودکان

چرا مراجعه به بهترین دندانپزشک اطفال اهمیت دارد؟

در جامعه کنونی افراد بسیاری از طریق تبلیغات قصد فریب عوام مردم را دارند تا از این طریق سودهای کلانی به دست آورند. مراجعه به دندانپزشکی از سنین کودکی بسیار اهمیت دارد زیرا درمان به موقع بیماری های دهان و دندان کودکان باعث کاهش ابتلا به بیماری های مربوطه در آینده، درست صحبت کردن کودک و همچنین لبخند زیباتر وی می شود. به همین دلیل لازم است ابتدا والدین تحقیق کنند سپس کودکشان را نزد بهترین دندانپزشک اطفال ببرند.

علاوه بر آن لازم است هم کودک و هم والدین با دندانپزشک همکاری کنند تا نتیجه ای مطلوب حاصل شود.

خدمات ارائه شده توسط بهترین دندان پزشک اطفال

یک دندانپزشک خوب در شمال تهران با ایحاد محیطی شاد و بدون ترس برای کودکان توانستند ترس از دندانپزشکی در کودکان را از بین برده و آنها را راغب کنند. ایشان در ارائه خدمات بسیاری تبحر دارند.

در ادامه به بررسی برخی از خدمات بهترین دندان پزشک اطفال می پردازیم:

بهترین دندانپزشک اطفال

درمان پوسیدگی دندان کودکان

درمان به موقع پوسیدگی دندان کودکان اهمیت بالایی دارد زیرا در صورت ادامه پوسیدگی دندان های شیری و عدم رسیدگی، ممکن است دندان های دائمی نیز پوسیده شوند و در آینده کودک دچار مشکلاتی مانند عدم تکلم صحیح شوند. به همین دلیل درمان به موقع پوسیدگی دندان در کودکان بسیار اهمیت دارد.

عصب کشی دندان در کودکان

زمانی که پوسیدگی دندان کودکان ادامه یابد می تواند تا پالپ دندان هم برسد و نیاز به عصب کشی یا ترمیم دندان در اطفال باشد. دکتر لیلا آذرنوش، عصب کشی دندان در کودکان را با تبحر بالا انجام می دهند.

ایمپلنت دندان در کودکان

برخی از کودکان به دلایل مادرزادی، دندان های خود را از دست می دهند و در نتیجه اعتماد به نفس آنها در مقابل سایر هم سالانشان کاهش می یابد. بهترین درمان برای این مشکل، ایمپلنت دندان در کودکان است که نیاز توسط بهترین دندانپزشک اطفال در تهران انجام گیرد.

فلورایدتراپی

شاید بهترین درمان برای جلوگیری از پوسیدگی دندان در کودکان، فلورایدتراپی باشد. در این روش دندانپزشک به شستشوی دندان ها و مقاوم سازی آنها با استفاده از فلوراید می پردازد.

فیشورسیلانت کودکان

فیشورسیلانت درمانی است که از طریق آن دندانپزشک به پوشاندن شیارها و عمق دندان های کودکان می پردازد تا به این طریق ساختار دندان ها حفظ شده و دچار خرابی نشوند.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی برخی از مشخصات بهترین دندانپزشک اطفال  و برخی از خدمات ارائه شده توسط بهترین دندانپزشک اطفال در شمال تهران پرداختیم. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

درباره دکتر لیلا آذرنوش

دکتر لیلا آذرنوش دندانپزشک اطفال در سال ٨٢ فارغ التحصيل شدم و دوران طرح را در بيمارستان مسيح دانشورى دار آباد تهران گذراندم دو سال در بيمارستان توحيد جم كار كردم سپس در سال ١٣٨٦ كلينيك شبانه روزى پگاه را به همراه همسرم دكتر على فرجى در خيابان خواجه عبدالله تاسيس كرديم و از آن سال در آنجا به عنوان دندانپزشك كودكان مشغول شدم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button